Új hozzászólás Aktív témák

  • KKaresz45

    senior tag

    Nem olyan gáz ez emberek, mint amennyire felfújják ezeket a dolgokat. Nagyon sok féle hardver/szoftver kombináció van, lehetetlen minden konfigurációra letesztelni a játékot előre. Ez a PC fejlesztés achillesz sarka. A legtöbb új játéknál előfordul ilyen manapság, nézzétek csak meg az utóbbi megjelenéseket, mikor volt olyan, hogy mindenkinek minden elsőre tökéletesen működött? Szerintem a "PC platform komplexitása" teljesen reális magyarázat. A lényeg az, hogy foglalkoznak a vásárlókkal, elismerték, hogy léteznek ezek az issue-k és dolgoznak a javításon.

    Másrészt meg tudomásom szerint nincsen a hibák között olyan, ami konkrétan megakadályozná, hogy játsszon vele bárki is. Olyan hibák vannak, hogy nem megy a crossfire, meg a 3D vision, nagy kaland, 1 hétig 1 kártyával kell játszani meg mellőzni a 3D visiont, biztosan belerokkan, aki erre kényszerül. Meg hogy felcserélték az O-t a nullával, hát ez is olyan katasztrófa, hogy nem tudom, merre meneküljek. Az én kulcsomban is előfordult ilyen többször is, szépen elkezdtem próbálgatni, és kb. 30 másodpercen belül sikerült. Ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák