Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz D1Rect #17 üzenetére

    jah, jól állt neki a skorpiókirály/doom-os szerep is... azt leszámítva, hogy nálam mindkettő a sz@r kategóriába került :) a doom azért, mert az eredeti sztorit elferdítették ilyen "resident evil-es-vírusos" irányba :S a skorpiókirályt meg végigröhögtem a lehetetlen hülyeségek miatt... pl a gonosz fószer azzal edzette a reflexeit, hogy egyszerre csomóan lőttek rá íjjal, ő meg 2 karddal hárított ezerrel... aztán a film végén lapockánlőtte rock-ot íjjal, ő meg nagy keményen kitépte a nyílvesszőt csontból (ami nem túl esélyes... ha meg izomba megy, akkor onnan ha kitépik a nyílvesszőt, az tenyérnyi területen szakít mindent...) és visszalőtt azzal az íjjal, akit más még épen-egészségesen sem tudott kihúzni... folytak a könnyeim a röhögéstől... csak az a baj, h nem vígjátéknak készült a film... jah és persze az ürge ezt az egyet hárítani sem bírta... :S az amazonas kincse viszont jó poén volt... "majom!! menj innen majom!!" :)) nem tudom marcus szerepe hogy illene itt hozzá... szerintem harci felszerelésben még drabálisabb állatnak nézne ki :) azt mondom, kérjék fel chuck norrist a szerepre :) vagy pedig egy hipózott wesley snipes kellene kb ide... alkatra szerintem ideálisabb lehetne...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák