Új hozzászólás Aktív témák

  • Z-o-t-y

    tag

    Hihetelen, tényleg nagyon jó ezeket a sorokat olvasni, és te tényleg egy értékes ember lehetsz, ami manapság egyre ritkább. Egyre ritkább az olyan ember akinek értelmes mondanivalója is van, nem csak olyan szavak hagyják el a száját, aminek hoszzútávon semmi értelme,jelentősége, mondanivalója. Akik reálisan látják ezt az egyre szarabb világot, és értékelik benne azt,amit még nem tudott megölni, az a szándékosan kitalált,manipulát valami, amit most az életnek hívunk...
    A barátság tényleg nagyon fontos, és ez az emberi javak hajszolása dolog, ebben nagyon igazad van ám, pedig ez rám is igaz kicsit, de anniyra jól megfogalmaztad ezt az egészet, hogy bennem is megmozdított valamit, elgondolkodtatott azon, min is változtassak...

    http://instagram.com/_doublez_

  • kefete

    tag

    Járt itt 2 ezer éve egy ember akit Jézusnak hívtak. Azt mondta, hogy olyan kincseket gyűjts, melyeket nem eszik meg a rozsda és a moly. Talán ő tudott valamit. :)

    Oké, itt élünk a Földön az anyagba, szóval nem szabad túlzottan elszállni szellemi síkra, de a földi javakat hajszolni egy bizonyos határon túl felesleges. Mert amíg a boldogság kívülről jön, az ahogy jött el is tűnhet. De ha valamit belül érzünk, azt senki el nem veheti tőlünk. Érdekes dolgok ezek.

    Feltűnt már nekem, hogy TheDJ már másképpen gondolkodik az életről, mint a többség. Mostanában egyre több ilyen ember van, és ez jó.

    -= Répahegesztő kisiparos =-

  • zso73

    veterán

    válasz kefete #2 üzenetére

    "Feltűnt már nekem, hogy TheDJ már másképpen gondolkodik az életről, mint a többség. Mostanában egyre több ilyen ember van, és ez jó."

    Az én hitem szerint alakul a kritikus tömeg mérete. The DJ is hozzájuk, (hozzánk ) tartozik. Ha elérjük a kívánt létszámot, akkor a világ egy csapásra meg fog változni. Nem lesz rossz...............Utópia? Remélem nem.

    The DJ: A zenéid alapján sejtettem valamit rólad. Az írásod alapján biztos vagyok benne, hogy jól gondoltam. Tisztán szólnak az írásaid számomra, és rezonál a lelkem a dolgokra. Egy csapatban vagyunk.
    Az egyik oldalon látta egy írást, ami most beugrott, a zenéd hallgatva, és olvasva a soraid. Ha nincs szóló szád válogasd össze a kedvenc zenéid, és mutass példát azzal. Kb ennyi a lényeg, de nem szó szerint írtam, mert nem emlékszem rá pontosan.
    Nézd meg az oldalt. www.espavo.hu

    Sok sikert a további dolgokhoz!

    "A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Új hozzászólás Aktív témák