Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nagy Gábor

    tag

    válasz X-COM #7 üzenetére

    Kedves X-COM!
    Irod:
    > nem ártana komolyabban tájékozódnod mielőtt súlyos kijelentéseket teszel
    Hmmm. Milyen sulyos kijelenteseket tettem? A beidezett linken az alabbi szovegreszre utaltam:
    Steve Gibson has since clarified [22] that his use of the term backdoor was never intended to imply anything done by malicious intent. He still maintains that the backdoor was intentional, though not necessarily officially mandated by Microsoft (e.g. a rogue employee may have put it in).
    Ennyit tehat a backdoor-rol. Egy olyan ember velemenye, aki a kemprogramokkal kapcsolatban mar bozonyitotta tudasat, s igy szamomra hiteles.

    Ami pedig a Win98-as dolgokat illeti, nem ketelkedem a szakismeretedben, de a magam reszerol szeretem a forrasaimat is megadni. A serulekenyseget illetoen meg mindig nem vagyok meggyozve, mert veled ellentetben en olyan szakertoi velemenyeket is olvastam, akik szerint bizony ki lehet Windows 98 alatt is aknazni a meglevo serulekenyseget.

    Sajnos eloeletembol kovetkezoen (16 eve foglalkozom hivatasszeruen virusokkal, virusvedelemmel) kisse uldozesi manias vagyok, es a hivatalos Microsoft allasponttol elteroen en igenis el tudom kepzelni, hogy a nem is olyan tavoli jovoben ezt is kihasznalja valamilyen eszement cracker. Tudod, en meg arra is emlekszem, amikor meg azt is tagadtak, hogy a WM/concept makrovirus egyaltalan virusnak tekintheto-e.

    dr. Nagy Gábor

Új hozzászólás Aktív témák