Új hozzászólás Aktív témák

  • greeneye166

    aktív tag

    válasz rene9 #786 üzenetére

    Nem tudom, hogy van e több módja annak, hogy egy téma ikont cserél. Én egyet ismerek:
    A flash vagy ikoncsomag fájlt kell a telóra másolni. Ezután a használni kívánt témát a Total Commander ikonjára húzod és a "Theme.xml"-lt (ami a téma része) ellátod egy hipervonatkozással ami a felrakott flashre mutat. A módosított Theme.xml-t visszateszed a témába és az eredetit felülírod. Ezután az adott téma elindítása előhívja a megfelelő ikonokat, amikre hivatkozik. Ha nincsen ilyen nevű ikonpakk a telón, akkor maradnak az alap gyári ikonok. V630i esetén a Live. :W

    Arról, hogy maga a téma tartalmazna ikonokat nem hallottam. Elképzelhető, hogy egy feltelepített téma olyan hipervonatkozást tartalmazott, ami olyan ikoncsomagra mutatott, ami a telón már megvolt. ezért hihettte a felhasználó, hogy csoda történt. Tévedés jogát fenntartom.

    A folyamat lényegét írtam le, de nem részleteztem, mert még én sem csináltam (Csak hipervonatkozást szerkesztettem bele barátnőm témájába, hogy az Orbit.thm ikoncsomagjára hivatkozzon). Annyi biztos, hogy garvesztésig fel kell törni a telót az ikoncsomag felrakásához. :(((

    > kiregisztrálva, ne küldj privátot <

Új hozzászólás Aktív témák