Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whaskes

    senior tag

    Én egyszer jártam úgy itthon hogy tönkrement a 40Gb os Maxtor winyóm visszavitem és kicserélték 2 héten belül, de mondtam nekik hogy adjanak 80Gb osat. Pont volt nekik 10 kerek ropit fizettem rá még anno. Hazahoztam nagy boldogan és beraktam a gépbe ami 32Gb ot látott az egészből..... Amikor visszavittem elkezdtek magyarázni hogy ''Jumper félre van rakva meg többi marhaság'' Megnéztük ott is, de csak 32gb ot látott. Arra azt mondták hogy ''régi az alaplap''. Na akkor már eldurrant a kis agyacskám vettem egy ATA vezérlő kártyát ismét 10 ropiért. Az is 32Gb osnak írta. Kb 5* vittem vissza és mondtam hogy cseréljétek, de k***a gyorsan. Akkor voltak hajlandók cserélni mikor én is a vásárlók könyvébe akartam beírni. Ennyit a Kecskeméti üzletekről...... A boltot nem nevezném meg mert még hitelrontásért beperelnek ;]

    |87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

Új hozzászólás Aktív témák