Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz Loha #37 üzenetére

    Nem tudom, én nem érzem magam kiszolgáltatottnak, elérem, amit akarok ilyen téren, és megválogatom, hol vásárolok. De persze ehhez nekem is pofára kellett esnem egy céggel Szegeden meg egy másikkal Bp, most már viszont nem hagyom magam... :D És szvsz igenis van értelme szívózni, ha felajánlják a levásárlást, főleg ha kiszámolod, te mennyit vesztesz ezzel és ők mennyit nyernek (dupla haszon, sőt...). Jó, tudom, vérmérsékletfüggő is a dolog, én nagyon ugrom az ilyen ordas átvágásokra, amikkel próbálkoznak, másnak meg nem éri meg az időt és fáradságot, mindenkinek joga van eldönteni, mit akar.

    Az eb szerintem ott van elhantolva ''össztársadalmi szinten'', amit a hsz-ed végén írtál: ''A nép meg oda megy ahol olcsó, és van választék, és ha átverik garancia terén, akkor ennek nincs is tudatában...'' Amíg ez nem változik, addig nem lesz nagy változás a cégek hozzáállásában sem...

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák