Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biga-csiga

    csendes tag

    válasz hdsentinel #1737 üzenetére

    Sziasztok újra!

    Köszönöm a hozzászólást.
    Másnap rendbe raktam a gépet. Nagy nehezen de sikerült, viszont biztos van valami baja.
    Először is már el sem akart indulni a gép... odáig jutott a rendszer h minden felpörgött de a monitor be sem akart kapcsolni. Kivettem a ramokat utána szirénázott nekem (jó jel).
    Nem tudtam mi tevő legyek, szétkaptam teljesen a gépet, majd alaplapi videokártyáról működött a rendszer 1 rammal. Aztán egyenként visszaraktam bele mindent, minden egyes alkatrésznél kipróbáltam a gépet, végül utána teljesen rendbe jött és a videokártya is szépen ment. Azt hittem h a videokártyával van a gond, de most az is szépen működik...
    Csak tippelni tudok mi lehet a gond. Szerintem is a táppal lehet valami, mert észrevettem h a DVD meghajtók nem mindig akarnak működni illetve 1 ága ami a DVD ROM-oknak adja az áramot teljesen rossz. Csak azért nem értem ezt mert FSP BlueStorm II 500 W -os tápom van, ami nem egy gagyi. Igaz jó pár évvel ezelőtt vettem, kb 3 éve, de nem akarom elhinni h ennyi idő után szórakozik... és egyáltalán miért van megtörve az a kábel benne mikor nem is használtam. Egyszerűen nem értem. És úgy vettem észre hogy a régi fajta táp kábel ami a DVD-nek és a HDD-nek adja az áramot elég megbízhatatlanok, mert hamar tönkremennek (kontakt hiba). Ti tapasztaltátok ezt ?

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák