Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • El Kebir

    őstag

    válasz hdsentinel #1007 üzenetére

    Ok, köszönöm a magyarázatot. Akkor még nem fogok aggódni. :)

    "Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz hdsentinel #1007 üzenetére

    Hogyan lehet a HDSentinel-ben egy winchesterhez tartozó "Teljesítmény adatokat" úgymond nullázni? Bár lehet nem is kellene "nullázni" mert esetleg rosszul következtetek bizonyos adatok kiszámítására

    pl. esetemben

    Tavaly tavasszal telepítettem a programot a gépre, mert egy winyónál kellett kis ellenőrzést végezni (remélem jól emlékszem :DDD ), de az ugye megvolt gyorsan és azóta nem is használtam a programot, automatikus indítása ki volt kapcsolva.

    Pár napja elszántam magam egy SSD vásárlására és szerettem volna megnézni mekkora adatforgalom van a jelenlegi OS-t tartalmazó winyón (mondjuk van még rajta más partíció is, de annak a forgalmát nagyjából ki lehet kalkulálni). Olvastam, hogy a HDSentinel képes ilyen adatokat is mutatni, tehát letöltöttem az aktuális próba verziót (az első indításakor megjelenített ablakban olvasható kedvezményes vásárlási lehetőséggel élve meg is vettem). Persze eszemben sem volt, hogy valamikor régen már telepítettem.

    Viszont most, mint a képen is látható a telepítéstől átlagolja az írást és olvasást, de ugye közben majd egy évet nem is volt használva.

    Most nem tudom, hogy ennyire kevés írás/olvasás történik a winyóra avagy belekavar az említett egy éves "nem használat".
    A Napi átlagos olvasás és Napi átlagos írás milyen módon számolódik?
    Van-e valamilyen befolyással ezen értékekre, ha nem fut a program? (magyarul: ezen adatok méréséhez futnia kellene a programnak?)

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák