Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PCProfessor

    aktív tag

    válasz Kansas #126 üzenetére

    Nekem sem a stock, sem tweakelt win nem okozott gondot mikor csak játszottam rajta(egy monitorral), minden úgy futott ahogy annak kell. Viszont olyan alap dolgokkal meggyűlt a bajom, hogy notebookot nem megfelelően altatta/kapcsolta ki, tűzfal sz@rakodott, játékoknál gyakran előfordult, hogy tálcáztam és második monitorra rakta át a játékot, utána meg restart kellett neki, hogy visszarakja. Drivert cseréltem, oprendszert, játékot; sőt még vulkan, dx9/10 alatt is jelen volt ez a dolog nem csak 11 és 12-nél. Hanggal szintén voltak incidensek, lejátszó akadt, miki recsegett. Mikrofonhoz felraktam a drivert és recsegett meg robot hangom volt, equalizer meg driver csere sem segített, mert a windows úgy döntött átállítt magának valamit. Több VPN-n nézegettem meg bíbelődtem; bekapcsolt állapot jól funkcionált. Kikapcsolva, portot váltva, közben játékot töltve steamről pedig lekapcsolt a gép(notebook és asztali is). Több vpn-t, több verziójú win10-et is megnéztem, összesnél megjelent ez a hiba. Usb portok sem úszták meg, mert energiatakarékos módban voltak én pedig vakartam a fejem, mert pen drive lassú volt, max teljesítmény ellenére, 0 energiagazdálkodási opcióval.

    Igen, vpn nem alap felhasználió dolog. A többi kétség kívül igen. Mindent helyre tudtam hozni vagy megcsinálni, mert értek egy kicsit hozzá. Átlagemberke pedig megkopaszodik mire működésre bírja.

    Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

Új hozzászólás Aktív témák