Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz bambano #179 üzenetére

    Egy kapcsolatban,ha az egyik fél még szereti a másikat nehéz racionális gondolkodást elvárni még ilyen esetben is.
    Amúgy tök igazad is lehetne,sőt egy normálisan működő kapcsolatban ezek a dolgok fel sem merülnek.De ilyen esetben más rugóra jár az ember agya.És álltalában mindkét félre igaz.
    Csak a saját példámmal élve:voltunk párkapcsolati terapeutánál,aki megállapította,hogy semmi gond,csak kicsit eltávolodtunk egymástól.Kaptunk tanácsokat,útmutatást,stb...Egészen meg is nyugodtam,hogy ok,hülye vagyok,üldözési mániám van,mivel mindig az lett a fejemhez vágva.Halgatva a tanácsokra elkezdtem megpróbálni betartani azokat,és elhittem,hogy semmi gond tényleg,hiszen a szaki is megerősítette az akkori párom szavait.Tanácsként szerepelt pl a türelem,onnantól ez volt itthon a szlogen,hogy legyek türelmesebb.És az voltam...
    A helyzet pikantériája csupán annyi,hogy ez a bukta elött kb3 hónappal volt,és mint kiderült addigra tartott már az aktuális szerelem szintén kb 3-4 hónapja....Mert évek alatt nem ez volt az első...Ráadásként simán megetette még a dokit is,hogy ő egy szent,és soha...

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák