Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz dergander #45 üzenetére

    Nem, soha nem volt ilyenről szó. Maximum a ha 2017-re tavaszra gondolsz, de akkor is ZEN-es APU-k jönnek.

    #39: Huhh, hát tudtam hogy nincsenek annyira jó helyzetben, de hogy 1-1,5 évre elegendő pénzük van arra gondolni se mertem. Intel-es vagyok már 10 éve, de őszintén remélem hogy bejön nekik a ZEN.
    Lehet túl sok Prohardvert és Abu-t olvasok, de nekem messze ők tűnnek a leginnovatívabb cégnek, sajnálatos hogy most szopóágon vannak, CPU fronton ez nettó a pénz (vagyis a saját node) hiányának tudható be.
    VGA fronton gyártástechnikailag valóban ugyanaz a helyzet, szóval arra ott nem lehet fogni, az Nvidia valóban jobb teljesítmény/fogyasztást produkál, ergo jobb kártyákat gyárt. De h megnézem az ár/érték arányt az AMD ott is erős, hülyeség ilyet mondani de igazságtalan az ott betöltött jelenlegi piaci részesedésük.
    Az AMD alapvetően (mondom, lehet csak a túl sok PH hatás) egy jo(bb) indulatú cég, nem vesztegeti meg a viszont eladókat mint az Intel (mondjuk lehetősége sincs rá), és nem is rak bele az általa szponzorált játékokba olyan g*ci exkluzív effekteket, ami a konkurens kártyákon masszív visszaesést jelentene.
    AMD számomra egy jó korrekt cég akinek nincsenek olyan financiális helyzete mint a két konkurensének, marketingük zéró, mégis sokkal innovatívabb tud lenni kis pénzből is (pl Mantle, amit lehet bukásnak nevezni de emiatt lett Vulkan API és emiatt nem lesz a dx12 az n+1ik windowsos hulladék). Kicsit a kedvenc csapatomra (Arsenal+Wenger) emlékeztet a helyzetük. :B

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák