Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz dergander #45 üzenetére

    Nem, soha nem volt ilyenről szó. Maximum a ha 2017-re tavaszra gondolsz, de akkor is ZEN-es APU-k jönnek.

    #39: Huhh, hát tudtam hogy nincsenek annyira jó helyzetben, de hogy 1-1,5 évre elegendő pénzük van arra gondolni se mertem. Intel-es vagyok már 10 éve, de őszintén remélem hogy bejön nekik a ZEN.
    Lehet túl sok Prohardvert és Abu-t olvasok, de nekem messze ők tűnnek a leginnovatívabb cégnek, sajnálatos hogy most szopóágon vannak, CPU fronton ez nettó a pénz (vagyis a saját node) hiányának tudható be.
    VGA fronton gyártástechnikailag valóban ugyanaz a helyzet, szóval arra ott nem lehet fogni, az Nvidia valóban jobb teljesítmény/fogyasztást produkál, ergo jobb kártyákat gyárt. De h megnézem az ár/érték arányt az AMD ott is erős, hülyeség ilyet mondani de igazságtalan az ott betöltött jelenlegi piaci részesedésük.
    Az AMD alapvetően (mondom, lehet csak a túl sok PH hatás) egy jo(bb) indulatú cég, nem vesztegeti meg a viszont eladókat mint az Intel (mondjuk lehetősége sincs rá), és nem is rak bele az általa szponzorált játékokba olyan g*ci exkluzív effekteket, ami a konkurens kártyákon masszív visszaesést jelentene.
    AMD számomra egy jó korrekt cég akinek nincsenek olyan financiális helyzete mint a két konkurensének, marketingük zéró, mégis sokkal innovatívabb tud lenni kis pénzből is (pl Mantle, amit lehet bukásnak nevezni de emiatt lett Vulkan API és emiatt nem lesz a dx12 az n+1ik windowsos hulladék). Kicsit a kedvenc csapatomra (Arsenal+Wenger) emlékeztet a helyzetük. :B

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Fiery #51 üzenetére

    28 nanon szerintem ugyanúgy esélytelen lett volna a ZEN a tavalyi/idei Intelekkel szemben, talán egy pár hónappal korábban tudták volna kihozni a ZEN-t, de alapvetően nem évekkel korábban, mert ott a GloFlo a visszafogó tényező. Ha mondjuk egy fél évvel korábban elkezdik fejleszteni, akkor mondjuk 2016 Q3-ra már jöhetett volna a ZEN-es CPU és APU is, nem hiszem hogy ezen sok múlna. Ettől függetlenül ez, hogy kiadunk új alaplapot proci nélkül (értem, lehet belevenni Carizzot, remek) értelmetlen.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák