Új hozzászólás Aktív témák

  • rodrigez

    senior tag

    válasz antikomcsi #11 üzenetére

    Hát egyelőre pedig 2x4Gb lesz, mert akkor 37 körül tudok venni 3600-as RAM-okat. 7x ezret nem szánok memóriára. Nálam a játék az a GTA V, meg a régebbi cuccok, Tomb Raider, Bioshock. De azért belekóstolnék a Doomba, Wolfba is. :) Ha kijön, megnézem az első normális teszteket, ahol kitapasztalják mi mennyit hoz a konyhára ( memória, tuning, stb. ) és, hogy kb. a milyen beállításokkal lehet épkézláb sebességet kicsiholni a népszerűbb játékokban. Láttam 1-2 elég biztató tesztet R5 2500U-val 2400-as DDR4-el szerelve. Ha azt vesszük, hogy 3600Mhz-en 50%-al lesz több a sávszél és 11CU vs. 8CU, meg túlhajthatóság 1400-1600mhz környékére, én elég bizakodó vagyok, hogy 900p-ben közepes vagy annál kicsit jobb beállításokkal lehet majd játszogatni. régebbi konzolom is van, szóval nem vagyok PC Master race tag, hozzáedződött a szemem a 25-30fps-hez. :D

    Szerk.
    GTA V 1080p low beállításokkal 40-50fps egy Hp Envy 360X-el (R5 2500U)
    Külön jó, hogy a srác kitette a bal oldalra a fogyasztásmérő képét és a teljes gép fogyasztása átlagban 41-42w volt. Azt írja, hogy az R5 2500U a 15w-os TDP-t nagy terhelés alatt ki tudja tolni 25w-ig is. De ha konstans 25w-ot veszünk is, a 2400G TDP-je alapjáraton 2,5x nagyobb lesz és szemérmetlenül meg lehet majd rántani az órajelet. 3 hét és minden kiderül. gondolom lesznek tesztek dögivel. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák