Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #02683648

    törölt tag

    válasz dugynok #27 üzenetére

    Azért az automata váltó, tolatóradar, tolatókamera, etc. nem ugyanaz mint egy ilyen AI alapú asszisztens (aminek én nem sok értelmét látom de biztos van aki igen)
    Attól h vki nem Vettel, Alonso vagy Michelisz, még nem egy retardált marketingfüggő. Van aki rühell kuplungolni (pl. én, bár nincs is autóm) van aki parázik a beparkolásoktól (pl. a testvérem), és ilyen esetekben sztem jó dolgok ezek
    Telefonon a hangalapú diktálásnak látom értelmét (a virtuális billen való szerencsétlenkedés miatt) de egy AI alapú assziszensből nem kérnék, főleg ha a Nagy Adatgyűjtő (G) üzemelteti.

    A föld pusztulásához pedig nem kell AI, elég néhány jóképességű politikus meg a "választópolgárok" akik őket megválasztják és egy új világháború (ld. még Einstein a III és IV világháborúról)
    Elnézve lassan a világon mindenhol a politikusok áldásos tevékenységét lehet h még azzal járnánk jobban ha a gépek vennék át a hatalmat ;] ;]
    Amúgy ez a mondatod h "a "divatba" becsomagolt butítás és függőség létrehozása a cél" a politikai marketingre éppúgy igaz (sőt még inkább) mint a hagyományos termék- és szolgáltatásmarketingre
    Nem véletlen hogy (szakember szinten) van átjárás a hagyományos marketing és a politikai marketing között

  • borg25

    senior tag

    válasz dugynok #27 üzenetére

    Majd ha az amerikai elnök azt mondja, hogy ó minek megjegyezni az indítókódokat, ott van a mindentudó telefonos asszisztens. Aztán lehet választani, hogy melyik a jobb: Mikor az AI véletlenül félre érti az utasítást, hogy hagy szóljon, vagy mikor meghackelik :P

Új hozzászólás Aktív témák