Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hohoo

    senior tag

    válasz hackeeeee #50 üzenetére

    Sima statikus weboldalakra, biztos elég 1 giga, de még egy index is több megányit tölt minden frissítéskor.
    Annak idején én is 30 gigákat forgalmaztam vezetékes nettel, csak azóta eltelt 5 év és 300 giga lett belőle :D
    Sőt modemmel még csak néhány megát forgalmaztam havonta.
    Csak hát régen nem olyan tartalmak voltak mint ma, nem is akkora sávszél, és nem annyi tartalom.

    T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

  • FefeeX

    veterán

    válasz hackeeeee #50 üzenetére

    Telefonról a mobilnetet ebben a hónapban volt, hogy majdnem átléptem. Ehhez az kellett, hogy már az ipadomnak is erről osztom, és a hónap felében nem voltam wifi közelben. Program frissítések, 1-2 új szoftver, net rádió, youtube (HD)

    Aki azt mondja, hogy a mobilnet nem HD videózásra való, az csak magyarázza a hülyeséget. Ha már van egy ipadom hadd használjam már ki. Nem is netrádióra való mi? Az is egy százast el tud húzni naponta... Appok letöltése - ha már ennyit fizetek, hadd ne kelljen arra figyelnem, hogy mikor húzhatom le a cuccot...

    Nekem amúgy 2GB-om van egy hónapban, eddig belefértem pad nélkül, ezután is bele fogok, max hónap vége felé meghúzom magam...

    Emellett azért oda kell figyelni, mert különben lazán megszalad a számla, és akkor az Isten pénze sem elég rá...

    Ja és torrent... Alapból nem is tudok kapcsolódni p2p hálózatra mobilneten keresztül. Nem tudom, hogy az iphone tethering a hibás, vagy a mobilnet, egyszer, mikor másfél gigám maradt kihasználatlan egy hónapban, akkor próbáltam...

Új hozzászólás Aktív témák