Új hozzászólás Aktív témák

  • patex1983

    őstag

    Nagyon mókás ez az óra....😁
    Egy kis tapasztalat kb 1 hetes használat után:
    Az alvásfigyelés kb semmit nem ér. Nem érzékeli normálisan, hogy mikor ébredsz.
    A kedvencem az volt, mikor észrevettem, hogy miután már bementem az irodába, dolgoztam vagy fél órája és az óra azt mutatta, hogy 2 perccel azelőtt még aludtam 😁
    Jóvan', gondoltam ezt a részt akkor hanyagoljuk, funkció kikapcs.
    A következő, hogy figyelmeztetnie kellett volna, ha 1 óránál tovább ülök egyhelyben. Ezt mindig csak akkor tette meg, ha már épp felálltam a székből és tettem már vagy 5-6 lépést, de akkor nagyon bőszen villogott, rezgett, hogy biza ideje lenne megmoccanni 😁.
    Ok, 2. funkció, ami szintén kikapcs.
    A pulzusmérést összehasonlítottam egy csuklóra helyezhetővel, olyan 10 bpm eltérés volt, a Solar mutatott kevesebbet.
    Oké, ez sem kell, mert amúgy is minek. 😁

    Ami működik, az az értesítő funkció. Igaz elég furán tördeli a szöveget. Ha hosszabb üzenet jön, akkor csak az első néhány sort mutatja. Gmail esetén meg pl. csak a feladót, az email-ből semmit. De legalább rezeg.

    Az óralap kinézetét csak a beépített néhány darabból lehet kiválasztani, letöltésre, testreszabásra nincs lehetőség.

    Egyébként viselni nagyon kényelmes, szeretem, hogy nem nagy bumfordi, kis csinos szerintem.

    Összességében kb. ennyit tud, a többi funkciója számomra haszontalan, de legalább jól néz ki és tényleg nem kell 2 naponta tölteni az akksiját.

    X

Új hozzászólás Aktív témák