Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • egoistus

    tag

    válasz Synthwave #295 üzenetére

    Szerintem az egész egyébként hasznos és jó írással ez a legnagyobb vagy inkább úgy mondanám eggyetlen gond, hogy számodra a folyamatos kép a legfontosabb. De nekem a méret,felbontás, szín, után jön csak, és a hozzászólásokból leszűrve többünknek is. A hozzászólások túlnyomó része pedig az a 10-15 ember akik használják a már meglévő sokhetzes monitorukat, és meg akarnak mindenki mást győzni hogy nekik sokkal jobb ezért, ami akár igaz is lehetne ha mindenki ugyanarra , ugyanannyit és ugyanúgy használná a monitorját.

    PS olyan mintha a 0-100 gyorsulás alapján ferrarit javasolnánk bevásárló autónak, ez a hasonlat ugrott be.

    [ Szerkesztve ]

    asse tom mi van sokszor, hát még most

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Synthwave #295 üzenetére

    ne apros arakkal gyere mar, mert bolti ar a lenyeg mindig

    ennyi erovel lopott arakkal is beszelhetnenk, mert ha gazsiek megdurrantanak egy kistgk-nyi monitort a nyocckerben, akkor lehet van 10k-ert is olyan monitor, ha nem tudja, mit ad el :DDD

    vagy hogy az ebay.-n leutottel egy 1080Ti-t 1USD-ert, mert nem volt ra licit :DD

    több drón kell ;P

  • Daelion

    őstag

    válasz Synthwave #295 üzenetére

    Ez most nagyon off csak saját megfigyelésnek jegyzem meg és semmi rosszat nem akarok vele.

    Nem,nem vagy egyedül de szerintem még mindig inkább egy bizonyos 'rétegbe' ami nem a többség ha körül néz az ember.
    Meg ugye mint ki lett már tárgyalva a 'folyamatos' az szubjektív tud lenni,egerekbe meg inkább bele se megyek.

    Fent vagyok egy külföldi Discord szerveren már kb fél éve,egy hardver/játék performansz 'teszter' youtube tagnak a szervere,200-300 ember van itt átlagba napi szinten.
    Itt én még 1x se láttam felvetődni ezt a monitor kérdést mert emberek többsége aki itt van örül ha tud játszani 30-60 fps közt új játékokat vagy 'stabilan' egy E-sport játékot nem,hogy ilyeneken problémázzanak vagy 'veszekedjenek'.
    Kérdések 99%-a valami hardver jellegű,hogy milyen CPU/GPU,stb-t vegyenek meg hogy fut rajta ez meg az.

    Ismerőseim közt sincs elterjedve ezeknek a túlzott 'fontossága' mert mindegyik csak ilyen casual gamer mint pl én. '+A konzolosok ugye akiket meg még ennyire se érdekel az egész'.

    PH-n kívül is van élet,itt azért elég 'erősnek' érzem ezt a réteget amit te is képviselsz ami nem gond csak ilyen dolgokhoz tud vezetni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák