Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Kassadin #42 üzenetére

    Ha a diplomás ember erre a munkára jelentkezik, akkor az olyan is, megérdemli a diplomáját. Ja kérem, tanulni kell, nem büfészakot választani, és lébecolni még 3-5 évet. Szociális problémám nincsen, azt hiszem elmondhatom magamról, hogy nagy általánosságban helyén kezelem a dolgokat. Az, hogy a túljelentkezések és egyéb nem oktatási tényezők mit vetítenek előre, az már nagyon nem ez a téma, kicsit nagyobb falat, de tény, van róla szó.

    Szerinted én nézem le ezt a munkakört, mégis amikor "motivációdként" említettem, nem értetted, hogy gondolhatok ilyet. Ezek szerint mégsem akkora buli. Erről beszélek. Te sem akarsz utcaseprő lenni. És nem is leszel. Tanulsz, dolgozol, küzdesz.

    mod:

    Más kérdés, hogy nem fogok rosszallóan nézni egy utcaseprőre. Írtam is, elvégez egy olyan munkát, amire sajnos zömmel csak az emberek link/hanyag/gusztustalan hozzáállása miatt van szükség. Teljesen rendben van. De sok ész/tanulás nem kell hozzá. Ha két söprés közben esetleg kérne pár forintot, az már más tészta, nem említendő egy lapon a fent vázolttal.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák