Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz moonlight115 #111 üzenetére

    Már elvesztettem a fonalat, nincs már kapcsolatom "nevezzük Lajosnak" személyével. Ennek értelmében én sem tudom, hogy mit hoztak az évek a családnak.

    No, de maradjunk a múltban.
    "Béla barát most viselheti a felelősséget azért, amit okozott, hogy a felek itt tartanak."
    Béla ha áttételesen is, de megalapozta a család kiegyensúlyozott jövőjét.
    Mindkét felnőtt melózott, "Julisban" sem maradt fölös energia. A lányok ha észre is vettek valamit, nem adtak neki hangot.
    Volt probléma? Nem volt.

    "De.... Ha már Lajos megbocsátott, akkor az, hogy fegyver van a kezében, ( a DVD ) és ezzel tartja sakkban az asszonyt.....Ez nem tudom, mennyire tisztességes. Ha tiszta lap, akkor legyen az, ne a fenyegetés."

    Tudod, nagyon nem mindegy, hogy válás esetén kinek ítéli meg a bíróság a gyerekeket. Mivel "Julis" már melózott, és a szüleinél bővel ellehettek volna, első gondolat, hogy a gyerekeknek az anyjuk mellett a helyük.
    Na, itt jön képbe az, hogy a dokumentált félrelépés esetleges bemutatása bizonyíték lett volna erkölcstelen életére, így nem hiszem, hogy a javára ítélt volna a bíróság.
    Részemről nemes önvédelemnek nevezném a dolgot, ráadásul a gyerekek érdekeit is szolgálta.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák