Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Hunpriest #297 üzenetére

    Így van, végre lesz valós (nem csak oszlopos) group lehetőség. És ami über-király-scifi opció, végre el lehet őket nevezni, valamint nem csak egyesével lehet őket rendezni. :P Számomra ezek a legfontosabb újítások, bár még nem néztem meg sem a videót, sem nem olvastam utána, hogy ezen kívül mik érdekelhetnek még személy szerint engem. De majd ha lesz egy kis időm utánajárok. Egyelőre kedden államvizsga. :D

    alfa20: nagy részével ebben a megfogalmazásban már egyet értek, továbbra is egy kivételével.

    "Félre értesz, ez annak szól, hogy maradi aki ragaszkodik a desktop-hoz."
    Én nem így gondolom az összefüggést és amennyire ismerem Sub-Zero-t szerintem ő sem ebben látja a bajt, vagy a maradiságot. Hiszen attól, hogy MUI-t használunk attól még mi is "ragaszkodunk" a desktop-hoz. Mi is ott használjuk a programjaink nagy részét.

    Pont azért amit már vagy ötször leírtam, hogy a desktop "használata" nem függ össze a MUI-val. Nem a desktop helyett futtatod a MUI-s programokat, hanem mellette. A """maradiság""" maga a start menü helyettesítésében, vagyis annak elfogadásának hiányára értendő (legalábbis én így értelemezem itt sokak írását, ez nem az én véleményemet tükrözi, csak próbálom tolmácsolni, hogy szerintem ez a ""maradiság""" miről is szólhat). Én így gondolom.

    De ennek semmi köze ahhoz, hogy a futó programok desktop-osak, vagy MUI-sok. Ezért is próbáltam hangsúlyozni, hogy ne a programok felől, hanem a ""Start menü vs. MUI"" felől közelíts, mivel eredetileg is ez volt a kiindulási alapja a beszélgetésnek. Attól, hogy valaki (például én) szeretem a MUI-t, ettől még szükségem van a desktopra, csak éppen nincs szükségem a Start menüre. És szerintem ez a legfontosabb különbség a te és az én megfogalmazásomban, hogy számodra vagy "csak" desktop, vagy "csak" MUI, amivel nem tudok egyet érteni. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák