Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz dqdb #12 üzenetére

    Eddig probaltam vagy 5 fem hazas mechanikus billentyuzetet, mindegyiknel olyan volt a gepeles hangja, mintha valaki gepfegyverezne a hatterben.
    Ebben nyilvan benne van az is, hogy nem kimelem a billentyuzetet, eleg gyorsan gepelek, viszont "bottom out", nem epp lagyak a billentyuleuteseim, plane a szokoz es az enter eseten. :D
    A mostani (cherry mx board 3.0 brown switch) magasan a leghalkabb, amit probaltam, ezert is van ez, illetve ezert is tartok a fem hazas billentyuzetektol, eddig mind hangosabb volt, mint a muanyag tarsaik. A masik oldalrol ott van a minosegerzet, ami nyilvan mas liga egy fem haza billentyuzetnel.

    Majd egyszer ha sikerul, kiprobalom a cikk targyat is, hatha. Neha jol tudna jonni a hattervilagitas, ha halk es kenyelmes (illetve elobb utobb ha lenne belole brown switch verzio), akkor szamomra megerne a cseret.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák