Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz Donki Hóte #15 üzenetére

    azért nevezték igy el , mert kinában sok az egyedül álló és azért is erre a napra esett a váélasztás a sok 1es miatt, meg, hogy ne csak olyan alkalmakkor vásároljanak amikor valaki másnak kell venni (valentin nap, karácsony) hanem amikor saját magát ajándékozza meg valaki és erre alapoztak,

    Sajnos magyarországon hiába probálják lemásolni nagyon nem akarnak engedni az árakból, max olyan termékekre amin nem buknak annyit, tavaly a legnagyobb kedvezmény 80% volt egy telefon szilikon tokra az edigitalon, a többi az max 20 % volt ,de azt eddig is szoktak engedni,

    Ugyhogy ne csodálkozzanak ha mindenki kinából rendel, mikor még igy is töredék áron jut hozzá az ember a dolgokhoz, hogy ha meg is emelik az akciók elött az árat.

  • repvez

    addikt

    Én az alit tartom jobbnak ,mert ott addig nem kap az eladó lóvét mig én azt nem mondom,hogy igen megkaptam és tetszik a termék.
    Eddig 2x kellett reklamálnom, mind a 2x teljes refoundot kaptam, egyik esetben csak az volt a gondom, hogy lassan lejárt a 60 nap és az eladó sem látta merre jár igy visszaküldte az árat, másnap a termék is megjött.
    Másojára meg rendben megjött a termék,de hiába volt xl méretü amit rendeltem a valós méret inkább L-es volt ezt fotokkal mellékeltem, de nem reagált rá az eladó igy autómatikusan visszautalták a pénzt.

    Sokkal átláthatóbb , hogy ki mit mennyit adott el eddig.
    Bár az is igaz, hogy mostanában belassult a posta, mert eddig 17nap alatt megjöttek a cuccok, most ez inkább 30 napra modosult.

Új hozzászólás Aktív témák