Új hozzászólás Aktív témák

  • delta9

    senior tag

    válasz t72killer #1 üzenetére

    ez egy olyan jó magyaros dögöljön meg a szomszéd tehene, de lehetőleg a szomszéd is mentalitás. :( nemhogy örülnénk, hogy a zenésznek, zeneszerzőnek (vagy bárkinek) jobb lehetne (nem csak könnyűzene létezik és ott sem mindenki drogos-lumpen), inkább csökkentsük a megélhetési forrását, merthogy másnak kevesebb jár egy szabadalom után. csak az a helyzet, hogy attól, hogy egy előadó, szerző többet kap, még nem fog a kutató a gyógyszerszabadalom után sem többet sem kevesebbet kapni, akkor meg miért ne kaphatna a 'művész' többet? ez nem egymás kárára történő dolog.

    plusz a stúdióköltségen kívül az a sok-sok év zenei tanulás (senki sem születik hangszeres virtuózként vagy zeneszerzőként, ahhoz iszonyatosan sokat kell tanulni és gyakorolni, még annak is, aki őstehetség), nem beszélve arról, hogy amit te hétvégi agymenésnek titulálsz, azt máshol kreativitásnak hívják.

    szerintem ez nagyon nem volt szép dolog tőled, persze hozzátartozik, hogy én elfogult vagyok, mert zenélek. :B viszont mi ingyen letölthetővé tettük az albumot, pedig közel 1 millió volt a stúdióköltség, és ebben nincs benne a hangszerek és tartozékaik ára (ami a stúdióktg többszöröse), a próbaterem bérlet, és nincs benne a kreatív munka pénzbeli értéke, pedig azt nemcsak eljátszani kell, hanem kitalálni, megkomponálni is, ami igen sok munkával jár együtt...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák