Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz hobizoli #970 üzenetére

    lejart a szerk ido:

    A64 X4 631, a 8GB RAM es a GTX560Ti az A75-s mATX lappal megallt kb 100k-bol
    ennyibol pont kijott volna egy i5 IGP-vel szinten 8GB RAM-l egy Z68-s lapban, a GTX560Ti-vel ugyan nyilvan gyorsabb lenne, de az ugy +50-60k lett volna akkoriban is mar

    nemtom miben nezve lett volna jobb valasztas egy IGP-s i5 ugyanannyi ammoert, de en nem sokat tudnek felsorolni, hogy pl melyik game kozben mikor ugorja meg a HD3000 IGP egy 560Ti dVGA szintjet :DDD , web-nel kb hóóttmind1 volt, mert azt meg kb idle elvitte a kis X4-s A64 is
    Cinebench-l meg mar akkor sem jatszott senki

    az egesz uj gepert fizettem, 22" fHD DVI+HDMI Samsung LED monitorral Coolermaster hazzal, WD HDD-vel, LG DVDRW-vel es Enermax PSU-val, vilagitos USB HU bill, HDMI kabellel tokkal vonoval 180k-t
    egy i5 kapasbol 50-60k-val egy i7 85-90k-val lett volna tobb ammo

    azert az akarhogy nezzuk is +50, de foleg +90k-ra most is becsuklik nem egy es nem ketto juzer, nemhogy akkor az akkori keresetek mellett
    nem mintha ne futotta volna az i7-re is akar 16GB DDR3 RAM-l meg egy GTX580-l, de nem volt letkerdes, mert a felhasznalas jellege meg nem igazan indokolta, hogy 90-100k-val tobbet koltsek el erre a temara

    azt mondjuk kulon birtam, amikor a milyen gepet vegyek thread-ben a 180-200k-s keretbol is i7-t akartak vetetni a juzerrel meg 2 eve is, vmi kotla lappal meg repa dVGA-val, de i7 legyen, me' jaz a zisten, es azion kivul nem letezik semmi
    200k-bol az A64-be SSD-t is raktam volna akkor, sot, 2012-ben mar benne is volt

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák