Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcs

    őstag

    válasz bambano #29 üzenetére

    Szerk: nem az a feladat, hogy gyorsan és olcsón fésülj át egy területet, hanem az hogy gyorsan és olcsón találj néhány célpontot. Mindegy, hogy azok hol vannak, főleg magyar viszonylatban.

    Ott van pl wiw / összes többi közösségi oldal. Sok majom mindenkit felvesz ismerősnek aki bejelöli, mert ugye a nagyobb szám jobb, felpakol képeket a lakása belsejéről (amin tök jól látszik a zsákmány), üzenőfalra kiírja, hogy mikor, hova és mennyi időre utazik el, vagy épp csak a világ másik végéről frissíti a státuszt. Ezt összekombinálod mondjuk egy telefonkönyvvel, adathalászol egy kicsit (wiw üzenet, itt add meg a címed és nyersz / ingyen termékminta..) de az is előfordulhat hogy explicit oda van írva.

    Terroristákat hagyjuk, nincsenek rászorulva a Google Mapsre, ugyanúgy ahogy a Skype titkosítására sem, valamint magasról leszarják hogy lehallgatható-e a GSM beszélgetés mert jó esetben azt se használnak. Ezek szerintem nem az ő eszközeik, legalábbis ha elveszik, nem tőlük, csak az szív aki kicsiben, magáncélra használta volna. Egy középkategóriásan felszerelt lakás kipakolása már bőven megér pár nap kutatómunkát meg egy tank benzint, ebből a streetview az első 5 perc. Menne az nélküle is.

    Google nem vesz el semmit, te döntöd el hogy odaadod-e. Én pl. a haverkodós emailjeimre GMailt használok, míg a családi fényképeimet eszembe nem jutna felrakni Picasara, Facebookra vagy bármi hasonló szarra. Nem adom ki a kezemből, én kontrollálom. Beszélgetéseimet személyesen intézem, gondolhatod hogy a Google mennyit tud róla :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák