Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz tomcs #30 üzenetére

    Hogy is mondod: "felpakol képeket a lakása belsejéről": vagyis a sok majom saját maga úgy dönt, hogy önerőből, saját idiotizmusától hajtva marhaságot csinál. Ez teljesen korrekt, az 1949. évi XX. törvény szerint erre joga van (lásd: mindenkinek alkotmányos joga idiótának lenni), hülyeségre meg nincs diéta. Ezt vesd össze azzal, hogy minden erőfeszítésem *ELLENÉRE* idejön egy cég és rámerőszakolja, hogy kikerüljön rólam olyan infó a webre, amit magamtól nem adnék meg. Tökteljesen jól leírtad, hogy miért helytelen, amit a google csinál.

    "Terroristákat hagyjuk, nincsenek rászorulva a Google Mapsre": ezt a vléeményedet jónéhány nagy szervezet nem osztja. Volt már hír arról, hogy leszedettek, meghamisíttattak területeket a guglimapsben nemzetbiztonsági vagy egyéb biztonsági igényre hivatkozva. Azt meg senki nem tudja, mire lehet a google mapset és az egyéb google szolgáltatásokat használni, amiről utólag esetleg úgy gondolod, hogy nem kellett volna... Nagyon találékonyak lehetnek a rossz bácsik, jobb előre gondolkodni.

    "Google nem vesz el semmi"t: minden más google szolgáltatás úgy érhető el, hogy saját belátásom szerint regisztrálok rá. Regisztráltam, megy, nem regisztráltam, nem megy. Regisztráltam rá, elveszik az adataimat, nem regisztráltam rá, nem adom meg az adataimat. Ez így viszonylag korrekt, eldöntöm, mimet adom. Akkor tessék már megmondani, miért pont a street dolgokkal kapcsolatban nincs meg ugyanez a jogköröm???

    Tényleg ennyire nem érthető, hogy miről szól ez az egész és ezzel mi a baj?

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák