Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Neovenator #26 üzenetére

    "Egyrészt írtam, hogy egyikkel sincs probléma, másrészt, hogy no offense. Úgy tűnik, nem ült be az infó."

    Azért tetszett a hogyvananyádtekölökfelnőttivoltommalelhiteltelenítlekavitánkban utáni de-no-offense kiegészítés. :DDD

    Igen, valóban gyerekes volt, amit írtam. Hogy egy terméknek, aminek nem látod értelmét – és ennek már számtalanszor™ hangot is adtál –, annak mások azért még láthatják, mivel az emberi ízlés és igények szülte, igen komplex terméktáblázatnak számtalan rubrikája van, és nem mindegyikre (sőt, többre nem, mint igen) Neovenator névjegyet ragasztottak, de még csak nem is láthatod feltétlenül mindet. Gyermeki pszichém a fehér fényt hirtelen a szivárvány minden színében látatta velem. Bankszámlakivonatot ugyan nem kapsz, de annyit megsúgok, a tech újságírás jobb, mint anno a klondike-i aranybányák; gyakran az ember lányos zavarában már nem tud mire költeni. :DDD

    "Mint ahogy a zsigeri hozzáállás is, ami a példát jellemzi. Erre találták ki a különféle gyártóknál a Ferrari alakú, ufós-beömlőnyílásos, piramis formázó és még a f*sz se tudja, milyen csodákat."

    És ha az nekem nem tetszik? Vagy nem akarok rá annyit költeni? Vagy a 3,5 hüvelykes meghajtóimat és ATX tápomat nem tudom belesuvasztani, esetleg pont nem fér el a high-end léghűtésem? Megint általánosítasz, mindenki mehet a pár darab skatulya egyikébe.

    "Milyen exkluzív integrációja van egy mITX lapnak, ami egy nagyobbnak nincs, olcsóbban?"

    Például a legjobb tuninglapok gyakran a végletekből érkeznek; E-ATX, Mini-ITX. Az utóbbiak jellemzően még olcsóbbak is.

    "Ha pedig új deszkát vesz, de pluszban még kisebb házat is szeretne, azt úgy is megteheti, hogy vesz egy mATX-et, ami kisebb ennél, vagy egy olyan mITX-et, ami jóval kisebb ennél..."

    Vagy Mini-ITX-et ekkora házzal, mert az ő egyéni igény(telen ;])rendszerének ez felel meg 100 százalékban, és nem elsősorban a zsebrevágható méret miatt veszi a formátumot.

    "De egy alapvetően apró, ezért nehezen szerelhető, ezért tervezést és speciális alkatrészeket igénylő gép építése minden, csak nem zsigeri választás, ezért a példa erősen sántít. "

    Miért sántít? Egy Mini-ITX-es vasnak nem feltétlenül kell nehezen szerelhetőnek, de még túlságosan speciálisnak sem lennie. Vagy ez a ház az? Mert nem úgy néz ki. Vagy a TE Mini-ITX-es gépednek kell igen szofisztikált, ám egyben meglehetősen agresszív impulzusokat generálnia összeszereléskor? Vagy hogy ez a ház nem a TE zsigeri választásod? Vagy a ufós lámbordzsíni kalyibák® nehezen szerelhetőek? Gyakran igen és ott nem annyira ritka a zsigeri kényszer. Vagy a példámban lévő gép ilyen? Miért? Mert én semmi ilyesmit nem sugalltam sehol, inkább pont az ellenkezőjét, így komolyan nem tudom, hogy miről beszélsz.

    "a fekete-fehér világkép is egy olyan jellemző tulajdonság, amit általában fejben ifjak tolnak inkább"

    Pontosan. Ez megmagyarázza, miért nyilatkozol úgy, mintha minden gyártónak és vásárlónak a te irányelveidet kéne követni ITX-es rendszer építésekor. :)) Vagy ha nem ezt teszed, akkor fogalmazz jóval pontosabban!

    Viszont már csak a topikon belül ketten adtak neket legit oko(ka)t, hogy miért lehet valaki számára ÉRTELMES opció az olyan ház (nem volt benne semmi fekete-fehér, tele volt kivetített szubjektívummal), amit te a "koncepcióvesztett baromságra" vágyók piedesztáljára helyezel.

    "A nagyok is tudnak és szoktak is nagyokat hibázni, ez természetes velejárója a piacnak."

    Nyilván, ezen a téren talán az Apple a kedvencem, de az is jó eséllyel megeshet, hogy alapvetően többet konyítanak az adott szektorhoz, mint te vagy én.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák