Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz Penge_4 #43 üzenetére

    akkor már csak ötvenezer brilliáns pedagógus kell és kész is van? hogy ez nekünk eddig nem jutott eszünkbe.

    jah, meg kéne mondjuk egy-egy alma is mindennap minden ovis-iskolás asztalára, mert az éhségtől számottevő részük meg sem érti mit tanít neki a brilliáns pedagógus (szemléltető eszközök nélkül).

    hogy konkrét példával éljek mondja óvónéni szülői értekezleten (csak a popcorn miatt ültem be) szülőknek, hogy a gyerekek nem tudnak (értsd tanultak meg) kockával játszani. wtf, mert kevés a játék az oviban (is). lehet adó 1%-át meg amennyit a zsebed enged direkt allokálni. ha cég, akkor manapság már minden ovi alapítvány is (amelyiknek van esze legalábbis az, gondolom), adócsökkentetten allokálhatod a politikusok bora-bora nyaralása helyett. a szép jövő eljön, csak csinálni kell, nem besztondulva filozofálni vulkániáról.

    inkább törjétek a fejeteket azokon a problémákon, amik megoldására legalább némi esély van. az ilyen kusza utópiákba fordulás csak eltereli a figyelmet a tényleg megváltoztatható dolgokról. plusz nem néznek páran hülyének a neten, ami szintén előny.

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Penge_4 #43 üzenetére

    nem érted. bambano azt kérdezte hogy a fizetésedből ha te döntöd el havonta hogy mennyit adsz hova akkor mennyit adnál. most. nem egy ideális technikailag kitoppolt talán soha el nem jövő időben. ilyen filmeket én is láttam, tetszik, de attól nem feltétlenül a bankrendszer választ el minket. sőt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák