Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DroneZ^

    őstag

    válasz Subi77 #76 üzenetére

    Ezek azok a top jatekosok, akik sosem rinyáltak extra súlyokért és 20 éves egérrel játszottak évtizeden át, lásd: Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0 -> 400dpi/125Hz. Még akkor is az IME3-mal játszottak amikor már rég volt 1600DPI-s világítós Razer. Emlékszem, élet halál küzdelem ment a fennmaradt IME3-makért, amikor már leálltak a gyártásával (és nem kezdték újra harmadszor is, nyilvánvaló okokból). Azóta több gyártónak is sikerült méltó utódot alkotnia a fent említett típusnak. Ezeket használják napjainkban.. Mielőtt minősíted a másikat, nem ártana kicsit körültekinteni, mert lehet hozzájuk képest te vagy az új generáció. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz Subi77 #76 üzenetére

    Kimértem kismérleggel, hogy bár a karom valóban körülbelül sok kiló, esetleg még annál is valamivel több, viszont az egérpadot az én általam használt fogásnál (palm) ebből mindössze 400-500g terheli. Ha így nézzük a kezem + egy 60 vagy 100g-os egér közt majd 10% különbség van. Hogy számít e? Szerintem nem, de én már rég nem játszom hardcore fps-ekkel. Csak kíváncsiságból mértem le. Saját tapasztalatom szerint ha kényelmesen tudom fogni, akkor nem fájdul meg a kezem, mindegy milyen nehéz. Volt olyan vezetéknélküli egerem, amiben csak a két újratölthető AA elem nehezebb volt, mint a cikkben szereplő egér. :P
    Nemrég kaptam egy elromlott gamer egeret és mivel tetszett a formája úgy döntöttem, hogy megjavítom megtartom. Ez még abból a korból van, amikor a súly=minőség volt a mottó. Ahogy szereltem, kiesett belőle a "minőség", így 120-ról lement 105g-ra a súlya. Kicsit próbálgattam úgy, hogy benne van, meg úgy is, hogy nincs. A különbséget érezni, de meg nem mondanám, hogy hogy jobb. Végül kihagytam belőle, mert normálisan visszaragasztani nem tudtam anélkül meg féltem, hogy egyszercsak elszabadul bent, aztán szedhetem szét megint az egeret. A csavarok meg természetesen a tappancsok alatt vannak, mert hol máshol lennének? ;]

    Synthwave: Az azért menő, amikor az ember a saját véleménye alátámasztására belinkeli a saját véleményét. :D

  • laposonly11

    senior tag

    válasz Subi77 #76 üzenetére

    Vegyél kézbe egy 50 és egy 150 grammos egeret, és kezd el rángatni 3 órán át, egyiket és másikat is. Az más hogy erőnlét kérdése is a dolog, tehát egy 50 kg os 17 éves kislány már az 5 g különbséget is megérzi, csuklófájás formályában.

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák