Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akaido

    addikt

    válasz Alexios #4 üzenetére

    ..Ezért vagyok(maradtam) számtech tanár egy ált. iskolában...mert pl. nem tudok "StarWars" Java_ul. :)
    (Nagyon 1szerű java scriptet tudok csak írni html oldal kiegészítésként...de hát ez kevés tudom)

    Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

  • akaido

    addikt

    válasz snecy20 #42 üzenetére

    Egy tanévben 37 óránk van. Oszd be úgy, hogy a kecske is Mekk Elek legyen, de a kápi se savanyodjon meg... :)
    Komolyabban:
    - Programozás: ComLogo helyett ImagineLogo ami majdnem detto u.a.
    A magam részéről ezen kívül a html-t oktatom, amit a frame-s szerkezetig terjesztek ki. Igény szerint apró java script-eket illesztünk be.
    - kieg anyagként pályáztunk Lego Robot programozásra, ezt számtech szakkörben oktatjuk.
    - A többi anyag MS alapú: Windóz IkszPé mappa + fájlműveletek, fájltípusok, Office 2003 csomag. Továbbá: Internetes biztonság, virnyakergetők, tűzfalak, tömörítők, egyéb "seg_gédprogik" pl Total Commander.
    Oka: elsősorban a géppark.Pölö a számtech laborban 5 gépen fut W7 és XP is dual boottal. Az xp -k ha nem is fénysebbel, de gyorsabbak(betöltésben és működés közben is), ami nem csoda 2007-es, 2008-as gépektől, amelyek még hírből sem ismerték születésükkor a W7-et.
    szerki: - némi Linux azért még belefér, hogy legalább lásson a gyerek mást is mint MS, (meg Dr.Oid, mert telefonja mindnek van.)

    [ Szerkesztve ]

    Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

Új hozzászólás Aktív témák