Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    A TV kártyámnak csak XP és Vista drivere van. Ez nem lenne akadály, legfeljebb eladnám és vennék másikat. Viszont az már valóban nem mindegy, hogy 26 ezer ft-ot költsek egy olyan rendszerre, amire nincs szükségem - csupán azért, hogy másoknak jót tegyek? Szerintem itt van az érv, amibe nem lehet belekötni. Mert ha ingyen lehetne 7-re cserélni az XP-t, még jogos is lenne a közösség érdekével előhozakodni. De így..?

    Szerintem is csak az idő vonhatja ki az XP-t a használatból. Olyan jól sikerült, hogy ilyen hosszú ideig használható maradt és annyira nem változott meg minden még ennyi év alatt sem, hogy ne lenne még mindig az. A támogatás megszűnése ugyan hoz változást, de főleg a cégeknél, az otthoni felhasználók nem mind rohannak majd 7-et venni emiatt. Majd kikopik a gépekkel, programokkal együtt. Különben hátha van, aki máig sem tudja: Az XP az angol Experience szóra utal, ami azt jelenti: tapasztalat, illetve élmény. Jelen esetben az utóbbira gondoltak :)

    Az autós témához: Én meg azt nem értem, hogy lehet, hogy a buszokon nyugodtan lehet nem csak öv nélkül utazni, de állni és úgy utazni, és gyakran úgy, hogy tömve van a busz...? Kisgyerek is utazhatnak, gyerekülés nélkül. Képzeljük el, mi történne egy komolyabb ütközéskor, vagy ha felborul a busz! Na ez a durva, nem az, ha valaki még XP-t használ.

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák