Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegyirabló

    veterán

    válasz sakal83 #100 üzenetére

    Én okoznék kárt??? Mivel is? Azzal, hogy elvárom a szerződésben rögzített minőségben szolgáltassanak számomra, és ha a szerződésben az van, hogy a garantált sebesség 300/75, de nekem csak 250/70 van, akkor azzal a másik fél szerződést szeg. A jogos igényeimet pedig, amelyek:

    1.) Hárítsák el a hibát tartósan és/vagy
    2.) Adjanak díjkedvezményt
    2.) Ha mindezek nem lehetségesek, akkor bontsák fel a szerződést

    elengedik a fülük mellett.

    Lehet, hogy te olyan vagy, hogy hagyod, hogy hülyének nézzenek és átlépjenek rajtad, de én nem vagyok olyan. Nem várom azt, hogy a Digi esténként félmeztelen nőkkel vagy izmos férfiakkal (kinek mi az ízlése) szolgáltassa fel a vacsorámat, nem várom el, hogy aranyból legyen az ONT, de azt elvárom, hogy a szerződésben foglaltakat teljesítsék. Ahogy én is maradéktalanul teljesítettem az elmúlt években.

    Ezért írom azt, hogy f o g a l m a d sincs a Digi és a köztem kialakult helyzetről, csak félinformációk, vagy annyi se, alapján ítélsz.

    Továbbá annyit is engedj meg nekem, hogy én magam eldönthessem, hogy mi a jó vagy nem jó, mi az előnyös vagy előnytelen számomra, és hol van nekem akármilyen dologban a határ. Ugye megengeded, hogy ebben magam döntsek? Köszönöm!

    Aquila non captat muscas.

Új hozzászólás Aktív témák