Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ladybug

    őstag

    válasz philoxenia #18 üzenetére

    Felénk sok a szakmunkás, és nagyon jók. Igaz már 30 és felettiek mind.
    Az asztalosműhelyek kiválóak, sokszor mennek fel az emberek Bpre dolgozni, mert hívják őket.
    A víz-, gáz-, fűtésszerelőnk alig tud helyben dolgozni, mert olyan jó szakember - sok tanfolyamot, továbbképzést végzett -, hogy nagyon keresett ember lett itt 3-4 megyében, de ők is járnak fel a fővárosba.

    Vannak jó szakemberek, de vhogy az ifjúság körében elvész a szakmunkás szakma iránti éreklődés. Pontosan, ahogy írod. Mindenki a számítógépben látja a jövőt. Tény, hogy sok minden kötődik hozzá, de nem minden munka a géphez koncentrálódik.

    Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

  • ladybug

    őstag

    válasz Alukard #60 üzenetére

    Senkinek nem akarok a pártjára állni.

    A cikk tele van stilisztikai, főleg vessző hibákkal. A helyesírásoddal is akadnak gondok. Ha viszont bizonytalan vagy magadban, akkor küldd el a cikket olyan embernek, akiben megbízol, és tudod, hogy jó helyesíró, ügyes cikkíró. Egyébként ezért vannak a házigazdák. Bizalommal fordulhatsz feléjük, mert segítenek. A cikket egyébként utólag is bármikor javíthatod, szerkesztheted.

    Én is elküldöm a cikkemet nekik, ha vmiben bizonytalan vagyok. Eddig is minden alkalommal készségesen segítettek.

    Csak ennyit akartam mondani.

    [ Szerkesztve ]

    Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Új hozzászólás Aktív témák