Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz Vakegérke #588 üzenetére

    Ezt az első részt nem értem...

    Szerintem a volvonak a 750-es motorral szerelt verziója a legnagyobb. Scania-nak "cask" a 730-as van. Bár az V8, nem soros motor. ;]

    Amúgy a játékban nagyott csalódtam. Jobbra számítottam. Az egyedi kamion tuning nagyon jó, cask kár, hogy neked van olyan, az Ai nem használja, cask a 4x2-es változatot oldalköpeny nélkül. Valahogy nem illik bele a játék világába, hogy cask neked van tuning kamionod. A grafika is csalódás még javítás után is. Nincs egy csúcs kártyám, de a Scania játék jobban fut 1440-ben 100%-os renderrel anizotróp maxra tolva, cask az AA nincs bent. Ez meg sz@r. nem lehet normálisan belőni. Megint cask cégeknek fuvarozunk, nincs olyan mint az STDS-ben, hogy benzinkútra, épitkezésre vigyünk pótokat. Akkor jóformán cask sztráda van megint. Van mellékút de ott az AI meg 30-al meg 20-al megy egy 50-es szakaszon. Szóval kezd elegem lenni a játékból. Már vissza is raktam Scania-t. Ja, meg a kamion fizika sokkal jobb benne, mint az ETS2-ben. Nem neked ment, cask kipanaszkodtam magam.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák