Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ipadipad

    tag

    válasz L3zl13 #23 üzenetére

    L3zl13: az egész facebookot kikéne iktatni ugy ahogy van... amiota az ember életébe belépett a facebook azota szorakozohelyeken / tömegközlekedésen / utcán ... csak azt lehet látni hogy az emberek nagy része a telefont nyomkodja... és általába 99%-ban facebook...

    miért mindig a magyar ember húzza a rövidebbet ? vajon meddig fog ez igy menni ?
    Budapesten jelenleg mennyi az átlag kereset NETTO-ba ?

    mert azt tudom hogy itt a környéken aki 1 műszakban 8 orában dolgozik az jó ha 80.000ft kézhez kap
    általában 2-3 müszak esetén kap az ember 110-120.000ft-ot és akkor még nem élt normális életet...
    nekem szerencsére mázlim van mert 1 műszakba keresek annyit mint aki 2-3 müszakba..

    itt lehet akármilyen technologia... sajnos 1-2 csókós csopi + a fönök cseszik rá mivel dolgozol vagy hogy hogyan... csak az adott termelés legyen meg... föleg mikor tél-van hidegen hadja hogy 0 és -10 fok között dolgozol ...az irodába meleg van ez a lényeg az hogy kint a gyárba milyen idövan le...ják... csak a termelés menyen...
    ez a hanyag hozzáállás anyibol jó hogy akkor gyujthatsz rá amikor akarsz és ott ahol szeretnél ...
    jah és a tuloráról ne is beszéljünk inkább :) kifizetni kifizetik.. csupán nem mindegy hogy mennyit ...
    és akkor még a szerencsések közé tartozok ...

    néha az eszem megáll mikor mr1-et meg az info rádiot hallgatom és mondják hogy az átlag magyar kereset 160-170.000ft ( azt ügye nem mondják hogy bruttoba :D )
    és hogy nött az átlag fizetés :D jah föleg ugy hogy kezembe még sose fogtam semmilyen kajautalványt :P pedig ha jól tudom az kellene hogy járjón :) csak ügye szeretik nem oda adni :)

    L26bKz

Új hozzászólás Aktív témák