Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz D1Rect #12 üzenetére

    sztem ez a leghülyébb indok. főleg mivel annyiszor volt beígérve év végéig/decemberre, hogy most a sok "agyalágyult" azon élcelődhet, hogy mégis átverés az egész, meg ennyit ér a több pénzt, amit lapáttal dobnak feléjük.

    az már egy sokkal értelmesebb ok, hogy azért is késik, mert egyből a végleges backend (korai verziója) kerül mögé szemben valami olyannal, ami aztán fölösleges. állítólag ezzel a backend-del egyébként jobban állnak, mint eredetileg ütemezték, tehát ebből a szempontból CR szerint azzal, hogy kihagyják a hack-elt DFM-t, még előrébb is lesznek az eredeti tervekhez képest.

    viszont az, hogy még egyetlen hajó törés modellje sincs kész (vagy csak a Hornet-é, nem egyértelműen fogalmaznak), ami egy harmadik ok a csúsztatásra, szerintem késés, hiszen ez nem a potenciális fikázáson múlt, vagy a backend milyenségét.

    CR továbbra is 2015 végét mondja megjelenésnek elvileg.

    @(#13) .LnB

    újat, minőségit egy csomó. Tomb Raider, Bioshock Infinte (bár nem játszottam vele), GTA V (és Online) a nagyobb nevek közül (és biztos kihagytam dolgokat), kisebb nevek közül egy rahedli indie játék (The Stanley Parable, Paper Please stb.) és ez csak idén. korábbi pár évben ott vannak a Fallout-ok (3, NV; meg -- bár ugyancsak nem játszottam velük -- az Elder Scrolls-ok pl.), de a Crysis 2 is 2011-es (bár speciel nekem ott az első és a Warhead mindent vitt) és a sor még tuti folytatható, ezek csak azok, amik így hasból beugrottak.

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák