Új hozzászólás Aktív témák

  • Spet

    addikt

    Megpróbálom szépen sorban hozzászólni a dolgokhoz.

    Bird: Nem tudom ezért tettem fel a kérdés. Van legalitás, illegalitás, szürke zóna, fehér-fekete-szürke kalap, hack, exploit stb. De feltettem a kérdést, hátha kitalálunk valami újat.

    Joghurt: Elolvastam a szolgáltatási szerződést, illetve a Digitális termékekre vonatkozó használati szabályokat, (csak mert te is azzal a hasonlattal jöttél amivel kalandor a zárt topikban, melynek "beszélgetését" közzé tette screenshot erejéig, majd nagy készségesen törölte, mert hát szabályt sértett, de ő admin, megteheti minden következmény nélkül) és nézzük csak miket lehet találni:

    Viselkedési szabályzatban foglaltakat nem sértettem meg.
    Szoftverlicensz bekezdésben az alábbi megjegyzések találhatóak:
    b. Ön csak a szoftver licencét szerezte meg, a tulajdonjogát nem, és a Microsoft a jelen Feltételek keretében kifejezetten át nem engedett összes jogot fenntartja a szoftverre vonatkozóan. Ez a licenc nem ad jogot Önnek a következőkre és Ön nem teheti meg jogtalanul a következőket:
    i. nem kerülheti meg a szoftverbe vagy a Szolgáltatásokba épített, sem a hozzájuk kapcsolódó semelyik technikai védelmi intézkedést; hát sajnálom mindenkivel megosztom, nem kerültem ki semmilyen védelmet, mert nem is volt
    ii. nem fejtheti vissza, nem fordíthatja vissza, nem hackelheti meg, nem emulálhatja, nem zsákmányolhatja ki a Szolgáltatások semelyik olyan szoftverét és semelyik olyan más aspektusát sem, nem nyerheti vissza ezek forráskódját és nem fejtheti vissza ezek titkosítását, amelyek a Szolgáltatások részét képezik vagy amelyek a Szolgáltatásokon keresztül érhetőek el, kivéve akkor és csak olyan mértékben, ahogy és amilyen mértékben az alkalmazandó szerzői jogi törvény az ilyen tevékenységet kifejezetten megengedi; technikailag ilyen szinten sehol nem vagyok szóval ez miatt nem kell aggódniuk
    iii. nem választhatja el a szoftver vagy a Szolgáltatások összetevőit annak érdekében, hogy azokat különböző eszközökön használja; ez már pl registry módosítást igényel, sajnálatotokra ehhez sem értek
    iv. nem teheti közzé, nem másolhatja le, nem adhatja bérbe, nem adhatja tartós bérletbe, nem értékesítheti, nem exportálhatja, nem importálhatja, nem terjesztheti és nem adhatja kölcsönbe a szoftvert vagy a Szolgáltatásokat, kivéve ha ezt a Microsoft kifejezetten engedélyezi Önnek; egyiket sem tettem meg, szintén sajnálatotokra
    v. nem ruházhatja át a szoftvert, és nem ruházhat át semmilyen szoftverlicencet vagy a Szolgáltatások elérésére vagy használatára vonatkozó semmilyen jogot; nem is tettem ilyet, nem dobtam fel 10000 darab W10 kulcsot, a jogot ők adták meg a saját maguk által kiadott alkalmazással, sz0pacs-apacs
    vi. semmilyen olyan jogosulatlan módon nem használhatja a Szolgáltatásokat, amely megzavarja azok mások általi használatát, illetve nem használhatja arra, hogy megpróbáljon hozzáférni valamilyen szolgáltatáshoz, adathoz, fiókhoz vagy hálózathoz; nincsen semmi ilyenről szó
    vii. arra fel nem jogosított harmadik féltől származó alkalmazások segítségével nem teheti hozzáférhetővé a Szolgáltatásokat, illetve nem módosíthat semmilyen Microsoft által hitelesített eszközt (ilyen például az Xbox One, az Xbox 360, a Microsoft Surface stb.). V. pont komment
    x. Csalás és a szoftver meghamisítása. Bármely olyan eszköz esetén, amely Xbox-Szolgáltatásokhoz tud csatlakozni, automatikusan ellenőrizhetjük, hogy van-e az adott eszközön olyan nem hitelesített hardver vagy szoftver, amely lehetővé teszi a csalást vagy a hamisítást a Viselkedési Szabályzat vagy a jelen Feltételek megsértésével, és letölthetjük az Xbox-alkalmazás-szoftver frissítéseit és konfigurációmódosításait, ideértve azokat is, amelyek megakadályozzák, hogy Ön elérje az Xbox-Szolgáltatásokat, vagy hogy olyan nem hitelesített hardvert vagy szoftvert használjon, amely lehetővé teszi a csalást vagy a hamisítást. Ellenőrizze minden legális

    Többi része rizsa-rizsa--rizsa általános felhasználónak.

    bambano: ha felveszem valamilyen programmal (BB Flashback Express vagy Camstudio vagy valami mással) és bebizonyítom, hogy a Windows kiegészítő telepítő nem ellenőrzi, hogy használok bármilyen kisegítő lehetőséget és telepít semmit akkor elhiszitek, hogy nem éltem vissza? Esetleg, ha OEM telepítő lemezt szerzek be telepítem szüzén a rendszert és beütöm a WIndows 7 kulcsot és elfogadja, akkor azt is elhiszitek? Szeretnétek egy live telepítést végignézni, hogy higgyetek?

    Lacc: Szívesen olvasnék egy ilyen bejegyzést, ami ezzel foglalkozik :K

    kenwood: milyen hamis diákigazolvány? :DDD Mint írtam eredeti Windows 7 rendszer, illetve Microsoft által kiadott frissítési lehetőséget indítottam el.

    Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Új hozzászólás Aktív témák