Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twinfather81

    tag

    Hali. Sajna nekem is meglesz az 1. negatív értékelésem, muszáj vagyok adni... a létrejött üzletet követően azonnal előre utaltam a kölcsönösen kialkudott árat, (63,5e) eladó már azt sem jelezte, hogy megkapta a pénzt. Azután 4 nap szünet, mire merészeltem megkérdezni, hogy ugyan feladta-e? 2 nap szünet, írtam neki h amennyiben nem adja fel, rendőrségi feljelentést teszek. Semmi. Aztán ismét hívtam 2 napra rá, felvette, esküdözött h feladta, de emailt nem kaptam róla. Aztán a Foxpostot hívtam, megtalálták a csomagot a rendszerben, előkészített státuszban, tehát nem adta fel... ezt a kálváriát senkinek nem ajánlom.
    Igenis fontos a kommunikáció, az igazolások elküldése egymásnak, bár előreutalás nélkül kevesen postáznak manapság, tehát legalább a postaköltség utalást meg lehet ejteni. A pozitív értékelés jó irányadó lehet, de sajnos esetemben lehet most "gajdult meg" a hirdető, és inkább berizikózza a feljelentést...
    bár lehet eddig építette a kis pozitívjait piti üzletekkel, és most akar több embert lehúzni, megkárosítani?! Rejtély. Mindenesetre jelentem az oldalon, sok jóra nem számítok.. :W

    [ Szerkesztve ]

  • twinfather81

    tag

    válasz Geller72 #82 üzenetére

    Persze, igazad van, de azt gondolom egy hardverapró szintű oldalon nem kellene olyan lutrinak lennie, sok értékelés esetén...hàt nem így lett. :((( :O Csak lassan kb mindenki elvárja h előre utalj, mert azt hiszik átvered. De ha felajánlom h a postaköltséget vagy minimális előleget szívesen, akkor megy a sípolás, és még te érzed magad kellemetlenül h nem haladsz a korral...

    [ Szerkesztve ]

  • twinfather81

    tag

    válasz ekkold #85 üzenetére

    Megértem persze h előreutalást kérsz ilyen vonatkozásban, valóban sok az olyan ember aki imád alkudni, és ha éppen tetszik a felajánlott ár nekünk, akkor mégis hirtelen kihátrál ilyen-olyan mondvacsinált indokkal. Kevesen vállalják korrekten, hogy figyi több helyre licitálok, mégis a másikat választom.. Én a tranzakció előtt mindenképpen kérek telefonszámot, és felhívom mielőtt létrejön a Deal.
    Bemutatkozom, elmondom mire jelentkeztem, alkalmas-e stb, szeretem letisztázni az infókat, és nyilván hallani akarom én is kivel állok szemben. Ha "Nóta tv" megy a háttérben, vagy bömböl a Kökény Attila, az már nem jó ómen. :)) Persze nem megsértve ezzel senkit. Persze ha küld emailt pl, amiben látomhol dolgozik, mennyire megbízható, az mindenképpen bíztató egy előreutalásos történetben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák