Új hozzászólás Aktív témák

  • tovgab

    aktív tag

    válasz Merula Alba #773 üzenetére

    Csak az eleje-hátulja üveg, az oldala anodizált aluminium. De ez elég jól kivehető pl a tesztben szereplő első kép kinagyításával...

    Mint mondtam az akku elég frankó. Én is sokat netezek, fórumozok, meg tolom a Clash of clans-t is. Mindezt bekapcsolt wifi-, gps-, bluetooth-, 3g-vel, fix 70%-os fényerő mellett, + 15-20 perc beszélgetéssel. Így kibírja kb. 2 napig, de másnap estig biztosan. És akkor még a Stamina mód be sincs kapcsolva. Nem tudom mennyit dobna rajta a valóságban, de 53%-os akksi mellett ír 13 órás becsült üzemidőt (13 megnyitott alkalmazással a háttérben), ha bekapcsolom akkor meg 2 nap 5 órát. Ha mindennek csak a fele igaz, az már nem is rossz! :)

    A kamera dolgot én sem értem. Persze szinte biztos vagyok benne, hogy ebben közrejátszhatott a "ház" 6,5 mm-es vastagsága, vagy inkább vékonysága is. Flash nincs, én el tudom ezt viselni, nem is hiányzik. Arra elég amire használom, minden másra ott a 600D. :D

    Remélem nem voltam túl elfogult, meg gondolom lejött, hogy én imádom ezt a telót és nem véletlenül!
    Részemről egyértelműen: "különösen ajánlott"!

    [ Szerkesztve ]

    O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

Új hozzászólás Aktív témák