Új hozzászólás Aktív témák

  • B.F.G.

    senior tag

    válasz Williamgrant #8962 üzenetére

    [L:/dl/upc/2015-06/24/107246_veup3ksvmrsry0xq_20150623_102248_2.jpg](IMG:/dl/upc/2015-06/24/107246_veup3ksvmrsry0xq_20150623_102248_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]Itt vannak a képek jobb később mint soha :D, remélem nem baj, hogy nem privátban küldtem hanem ide töltöttem fel.
    A dokkolóhoz sajnos kell egy kis hézagolás ennél a toknál sajnos hogy illeszkedjen rendesen sajnos egyik aljzatba sem illeszkedik rendesen az utángyártott dokkolóba, de a stabil és csúszás mentes fogás miatt ez ennyit bőven megér. Nagyon egyszerű és könnyű feltenni illetve levenni a telefonról.

    Nektek a dokkolóban mennyi idő alatt tölt fel teljesen a telefon kb hány óra?
    Az lehet a mágnese csatlakozó rossz érintkezésének a hibája, hogy lassan tölt fel illetve ha kiírja, hogy nem töltődik elég gyorsan a telefon, vagyis azt írja, hogy gyorsabban merül mint ahogy töltődik?

    Egyébként most nem írja azt, hogy nem töltődik elég gyorsan, miután kihézagoltam a dokkolóban, főleg most a legutóbbi hézagolás sikerült a legjobban most úgy tűnik, hogy elég gyorsan töltődik.

    Aku is elég jó bírja... vettem melóba és otthonra is dokkolós töltőt.., de csak melóba használom...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák