Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz Jegesmaci81 #547 üzenetére

    Igen, az i7 is elavult design tekintetében. Mondjuk legalább az fém. Egyébként sosem érdekeltek az iOS rendszerű telefonok, szóval erről többet nem is akarok mondani, mert nem akarok kb. semmi tudással véleményt mondani olyan dolgokról, mint itt egyesek pl. az oledről. De a káva csak egy dolog a sok közül, és az tényleg lehet szubjektív. Használtam S8-at, számomra nem hátrány. Használtam 69%-os effektív kijelzőarányű 5.5ös telefont és nem tudtam egy kézzel használni. Az S7e-t már pont tudom. De oké, ez legyen szubjektív (persze akkor se lehet elvitatni, hogy maga alatt vágja a fát a Sony vele ma.) Illetve a design akkor is fontos része egy olyan használati tárgynak, amit napi 2-3-4-5 órát is a kezedben tartasz. De lehet, hogy ez is szubjektív. Az viszont, hogy OLED sokkal jobb technológia mindenben, mint az IPS, az pl. nem szubjektív. És az sem szubjektív, hogy kontrasztarányt tekintve ez még IPSek közül is csak átlagos. Vagy a kamera megítélése sem, bármit is látsz. Vagy a műanyag oldalkeret sem hiszem, hogy bárkinek is jobban bejönne, mint a fém (max. az emberek 2%-ának.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák