Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    Sikerült vásárolnom egy működő képes USB 3.0 Type-C típusú adatkábelt, amivel pendrive, ill. más memóri kártyát is a készülékhez tudok kapcsolni.
    A tesztben is említették már ezt a problémát. "Az USB 3.1-es Type-C porttal és MTP-vel, az OTG-s pendrive-ot nem ismerte fel." Adatkommunikáció, üzemidő, végszó
    Megkértem az eladót, hogy kipróbálhassam vásárlás előtt, működött tehát megvettem. Hasonló kialakítású ill. neve sincs kábellel már volt sikertelen kapcsolódás többször is. Azt hittem, hogy az Oreo hibája, de szerencsére nem ez volt a gond. Érdemes olyan helyről vásárolni, ahol nem az olcsó gagyi kábeleket árulják!
    Ettől függetlenül nem vagyok teljesen boldog, azt vettem észre, ha bedugom a csatlakozót, akkor nemsokára elveszíti a hálózatot a teló. Lecsatlakozás után, automatikusan visszaáll az telefon kapcsolat, de dühítő bug, hogyha másolok a telefonra, akkor szünetel az elérésem.
    Valakinek volt már hasonló tapasztalata? :F

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák