Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz dredjudge84 #1312 üzenetére

    Nem tudod, hogy melyik készüléket válaszd? :F
    Nem akarlak kioktatni, de autót se a rádiómagnó alapján választunk.
    Átolvastam pár cikket mielőtt hozzászóltam volna. Nekem nagyon bejött a tesztjéből HTC U11, nagyon tetszik, sokkal támogatottabb a fóruma, ha az ember többet szeretne kihozni a készülékből, akkor remek lehetőség van a ROM-olásra.
    Egyenlőre XZ P Oreóra nem nagyon van ilyen lehetőség. Ami legtöbb felhasználót nem zavar, de nekem hiányzik.

    Azt írod, hogy brutálul szól a füles, de nem árt tudni, hogy csak a eredeti gyári fülhallgatóval.

    "A fülhallgatónak jó vastag a zsinórja, amiből feltételezhető, hogy jól fogja bírnia a strapát. Maga a dugasz kényelmes, a szilikonköpeny jól kiszűri a környezeti zajok nagy részét. A hangminőség elég jó, minden frekvenciatartomány szépen megjelenik, bár a mélyek néha egy kissé erősek, és zavaró, hogy a basszus függönye mögé rejtőzik a többi hang. Jól jönne egy profi equalizer, hogy orvosoljuk a hibát, de ezt az eszközt sajnos kifelejtette a HTC."

    -Ha a zene a fontos, akkor biztos, hogy a Sonyt választanám, több a beállítási lehetőség.
    -Ha fontos a ROM-olás, akkor inkább a HTC U11.
    Szerintem mind a két készülék remek, hallgass a szívedre!
    ;)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák