Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zzzaaa

    csendes tag

    elsötétült a XZ2 compactom képernyője
    az érintőkijelző továbbra is működik

    (amúgy épp esett az eső, előtte többször úszott de semmi baja sem lett, azóta már eltelt 3 hónap )

    1 dolgot még le akarok menteni róla , vibert archiválni, de az kívülről nem lehet

    képernyőcsere vagy más megoldás?
    gondoltam írok szervizeknek ,hogy ideiglenesen rádugva egy másik kijelzőt gyorsan lementem amit kell ? (csak a saját képernyőjével működik ez a mutatvány? )

    a legegyszerűbb az lenne ha ki tudnám tenni pl. a tv képernyőjére (ami amúgy 1szer sikerült is így vakon de akkor kimaradt a viber archív)

    szóval nagyon megköszönném ,ha valaki csinálna képeket vagy egy videót arról és feltöltené valahova, ahogyan lehúzza a felső menüt , rákattint a screen share vagy ami a neve és utána kiteszi a saját tvjére , mert akkor lehet vakon ugyan oda kattintgatva talán majd újra ki tudom tenni én is a tvre és lementeni amit még akarok. (alap menüvel , bár ki tudja mennyire keveredtek ott össze nálam is az ikonok, a flashlightot pl. tudom kapcsolgatni )

    előre is köszönet a tippekért vagy a segítségért

    kicseréltetni kb. 40ért már nem akarom a kijelzőt, mert utána már nem lesz vízálló

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák