Új hozzászólás Aktív témák

  • #84490496

    törölt tag

    válasz #61321728 #224 üzenetére

    Köszi a válaszod. Ha megengeded: majd 25 éve foglalkozom számítástechnikával ( dx33-al kezdtem,tehát sejthető a kor...), kb 15 évet javítottam különböző telókat(is). Nem hiszem,hogy a trollok mondják meg nekem,mit vegyek.. :)
    Azt viszont nehéz vitatni,hogy a kínai telók minősége erősen megközelítette a régi nagy nevü márkák minőségét. Sok innovációt pl a kínai telók hoztak be. A kompakt méretet nem. Az -egyenlőre alma és sony.. Eddig ez az egyetlen( na jó: a barométer is.. :) ) érv,ami miatt ezt a telót lehetne javasolni ezért az árért. A probléma még mindig abból adódik( ahogy látom én..) , hogy a sony ezt a készüléket nem olyanra rakta össze,amilyenre az ára és a piac elvárná. Túl sok apró, sokaknak bosszantó hiba maradt ebben.
    A kávamentesítési divat nem fogott meg( asszony S8-at használ,rühellem megfogni is az edge kijelzőt,nemhogy a szinte nem is létező kávát..), a manapság divatosan okádék szenzorszigetről nem is beszélek. A kompakt mérete ( a fizikai méret és az 5 coll is) nekem pont ideális lenne. Ezzel szemben kihagyott ziccerek: vastag házban nagy akku ; felső kategóriás hw mellé még type c-jack átalakító sincs ; ha már kicsi akku,akkor miért nem oled/amoled kijelző? ; fényképező képességein van még mit csiszolni( ezt akár update formában is megtehetné,de az eddigi sony teló support a fórumokat olvasgatva nem épp a legjobb..bár erről nem mondhatok ítéletet,mivel eddig csak egy z1c-m volt kb 4 hónapig,plusz fiamnak egy SP..). Kihagyott ziccer még a vezeték nélküli töltés is ( nem lenne fontos,ha a sony nem a felső kategóriába pozícionálná a telót..ott viszont szinte alap manapság..) , meg az infra is( konkrétan az infrát én naponta használom,mások meg sosem ).

    Nem tudom,mennyire jön át,de nem vagyok egy sony hater (k9nkrétan most is egy KDL-43WE750-en nézem a bosszuállókat..), de ha objektív akarok maradni,akkor azt kell mondjam,hogy ez a telefon nem egy felső kategóriás kompakt lett,hanem egy kompakt méretű közép-felső kategóriás,de túlárazott réteg modell.

    Ezért kár érte( SZERINTEM!!!!!)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák