Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • n16

    tag

    válasz Jarmo #17036 üzenetére

    Ezek az én negatív tapasztalataim:
    1. Multitasking nem igazán működik: ha programot váltok, mindig újratölti a programot.
    2. MicroSD kártyára nem tudsz programot telepíteni.
    3. Bekapcsolt telefonnál előfordul, amikor "standby"-ban van a telefon, a záróképernyő a bekapcsoló gomb 2x megnyomására jön elő.
    4. Néha (nagyon ritkán) a hangszóró nekem játéknál kattogás hangot adott. (szerintem ez nem hw probléma)
    5. Kamera képe zajos, jobb lenne, ha a telefonba egy erősebb vaku lenne - főleg, ha kevés fény mellett kel fotózni. (valamennyit javul a fotózás-videófelvétel minősége, ha kikapcsolod bravia engine opciót.)
    6. Videófelvételnél azt tapasztaltam, hogy elég gyakran szabályozza, korrigálja a fényt a kamera, hol világosabb, hol sötétebb a felvétel.
    7. Zajos környezetben készített néhány videóm sistergő hanggal szólt.
    8. Mostanság fordult elő, hogy játszottam épp a telefonon(clash of clan), és barátnőm közben hívott, de nem tudtam felvenni rögtön, mert eltünt a csúszka, aztán valahogy megjelent, és sikerült felvennem.

    A problémák nem olyan vészesek, ezek többsége javulni fog a legközelebbi 4.3-as frissítéssel. Én már megszoktam ezeket a hibákat, a telefon így is megérte szerintem.
    Sokkal jobb mint a korábbi Samsung galaxy s advance-om (az sgxsa csak a kamerában tűnik talán jobbnak, ott a vaku is erősebb, de minden másban az SP a nyerő).

    [ Szerkesztve ]

    Core I 777 2048 GB RAM Geforce Titanium 1024GB Mátrai Erőművel

  • tutuhawer

    őstag

    válasz Jarmo #17036 üzenetére

    szasz.
    zene: a winamp és a soundcloud alig fogyasztják az akkut. A winamp nekem csak mobilnettel nyomja az internetrádiót, mert a wifi érzékelése gyenge vagy olcsó a routerem. A soundcloud viszont wifivel is szépen előre pufferel, frankon megy.
    video: amerikai futballt néztem mobilnettel jó minőségben, nagyon király, de természetesen merül ilyenkor és melegszik is.
    játék: én azok közé tartozom, akiknek nem megy szépen a real racing 3. A grafikát nem butitom le a játékban emiatt. A többiek a többi játékkal simán elvannak.
    játék: a sony dualshock 3 támogatás király. Nekem ugyan nincs ilyen kontrollerem, de kivernem rá, ha lenne.
    szoftver: szerintem nagyon fasza cuccokat tolthetunk le vagy állíthatunk be, ha jön az újabb vagy később a meg újabb android. Arra is ki fogom verni...

    [ Szerkesztve ]

    NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

  • chab7

    addikt

    válasz Jarmo #17182 üzenetére

    Meg azoknak is akik már jóval előtted leírtak már milliónyi dolgot csak ahhoz keresni kellett volna, nem pedig várni hogy 2525.-ször is le legyen írva ugyanez, amit már lassan így keresni is nehéz.
    Azoknak akik meg ezen lovagolnak, hogy ez egy fórum, csak annyit , hogy igen, az, ÉS NEM CHAT !!!
    Márpedig igen sokan chat-ként szajkóznak itt, a többi meg védi, hogy de ez sp fórum.
    Gratulálok észlények.
    Akkor olvasgassátok a sok semmit. Mert igen sok itt a semmi.
    Követelem én is a mélyvizet ahol ilyen teadélutános traccsparti nem lenne megengedhető.
    Mégegyszer mondom (és nem vagyok fityeszes), chaten semmi baj nem lenne azzal ami itt megy, de ez nem chat.
    Ha meg egy-két értelmesebb a 17000 semmi közt meg meri mondani hogy ez nagy semmi azt a sok nem normális lehurrogja. Na akkor lehet nekem ugrani, úgyis ezt fogja tenni a sok zombi.
    Aki meg nem az, az el sem olvassa amit írtam.

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák