Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz counterbill #6861 üzenetére

    Valami biztos zavaros a RAM kezeléssel.

    Nálam az Antutu 4.0 21962 pontot dobott ki, de nekem nem fagy le, és nem lép ki. Lefut gond nélkül!

    Ha a részletes elemzést kértem, akkor a leggyengébben muzsikált tesztelési felület a RAM Operation.

    Ezek a benchmarking tesztek felületesen állítják össze a készülékek "erőnléti" sorrendjét, de ha a különböző vizsgált területeket vesszük külön-külön gorcső alá, akkor látszik igazán, hogy a mi készülékünk a többi TOP-hoz viszonyítva, amelyek közé "indokolatlanul" befurakodott, éppen a RAM kezelésben bukik nagyot.

    Ezen a diagrammon a sárga rész a RAM kezelés, látszik, hogy még a lista legalján lévő Samsung Galaxy S2 is jobb operationt futtat a RAM-hoz, mint az SP.

    Minden más területen felveszi, sőt néhol lekörözi a sláger készülékeket, de ebben valami hiba van. És nem tudom ti hogy vagytok vele, függetlenül attól, hogy eddig számomra nem zavaró és nem dühítő a dolog, de megfelelő RAM nélkül egy készülék hosszútávon elévül.

    Kérdezem itt azokat, akik valamennyire jobban vágják a témát. Ezt lehet upgrade package-el javítani? Ez szoftveresen vezérelt dolog vagy lehet, hogy a benne lévő RAM "minősége" gagyi?

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák