Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz sutszi #5231 üzenetére

    Megnéztem, most fel van töltve maxra. Rátettem egy .avi filmet először a gyárival most pedig az MX Playerrel jártam úgy, hogy ha visszatekerem akkor megakad és nem is válaszol, csak nagy nehezen a Home gombbal léphetek ki. A filmet megnéztem MX Playerrel a hang sem csúszott. Csak szerettem volna kipróbálni, hiszen Mobilaréna tesztekben is látni, hogy lehet tekergetni a videót mégsem döglik meg. Egyébként gondolkodtam rajta, de nem tudom, hogy az nem okozhatja a hibát, hogy mindkét esetben 48 fokosan tettem fel töltőre miután ilyen szépen léptem ki a lejátszóból (tehát 2%-ra lemerült és annyit csináltam, hogy kihúztam a fülest és egyből ment az áramra) ? Utána ha kikapcsolom a készüléket a hiba után akkor pedig fel is tölti. Ha alap 28-30 fokon teszem fel nem csinál ilyet. Talán az lesz a baj, hogy meg kell várnom míg lehűl a telefon és utána a töltőre tenni, mert lehet pörgött még a CPU is és meleg volt az aksi és nem hagyta magát tölteni? Én nekem ez az elméletem, mert egy cikkben is olvastam, hogyha nagyon elüt a sima hőmérséklettől az aksi (vagy melegebb vagy hidegebb pl. télen a kesztyűtartóban hagyjuk) akkor meg kell várni míg melegszik vagy hűl. Nyugtassatok meg, hogy ez is lehet és nem kell a 3 hetes telóm már a rettegett Sony szervizbe küldeni, ahol összekarcolják stb. , de a szülőktől jobban félek, mert alapból nem szeretik ezeket az új technikai kütyüket és tuti azt fogják mondani, hogy "elbattam."

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák