Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jety91

    őstag

    válasz darvinya #48575 üzenetére

    Fejlesztettem androidra már, tisztában vagyok mi hogyan működik benne. Én egy programot emeltem ki a sok közül, nem csak a messengerrel van a bajom. Van amikor a powerampban a zene akad meg vagy spotify nem képes elindítani bármit és ilyenkor kilövi magát az app. Volt ma például egy hívásom, aminél a kedves kijelző nem volt hajlandó bekapcsolni, csak egy hátlap resettel sikerült életre keltenem a telefonomat. Van egy ismerősöm akinek SP-je van, ugyanezeket az appokat használja ugyanezzel a ROM-al, nála érdekes semmi ilyesmi nincs.

    Nincs kedvem egy teljes specifikációt leírni airnek, pontos hibalistával meg loggal, de érzésre mondom hogy nekem nem 100%-as az SP-m a ti általatok használtakhoz képest. Nálam egy rom 2 hét után kezd behalni (meg-meg akadnak appok amik addig nem), legyen szó CM/Slim/Gyári FW-ről. Nincs kedvem vitázni, így kérlek air ne ragadj ki ebből a hszből semmit. Tény hogy általánosítottam, de ezek szerint félreértettél. Nekem van bajom a saját telefonommal, amit legszívesebben kidobnék sokszor az albakon. Ha neked semmi bajod nincs a tieddel, örülök neki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák